Inteligentní elektroinstalace

Jsme přesvědčeni o tom, že tyto tzv. inteligentní elektroinstalace zanedlouho budou automatickou nedílnou součástí domácnosti. Smyslem inteligentní elektroinstalace je ulehčit nikoliv komplikovat běžný chod a obsluhu technologií ve vaší domácnosti ;-)

Bydlení v chytré domácnosti Vám poskytne:

Čas a pohodlí:

Ideální teplota v pravý čas v každé místnosti, osvětlení a hudba, které odpovídají vaší náladě, konec starostí se stíněním, kontrolou oken a podobně.

Snadné ovládání:

Autopilot obstará většinu práce, vy však máte vždy plnou kontrolu. Není přitom nutné mít ke všemu samostatný ovládací prvek (těch pak může být klidně 10 v místnosti). V inteligentním domě stačí jeden, jenž eliminuje zbytečné operace a zpřehlední ovládání. A pokud nejste doma, máte nadále přehled i kontrolu díky mobilní aplikaci.

Efektivní hospodaření s energiemi:

Chytrý dům drží náklady za energie na uzdě. Ví, kdy a jak je třeba topit a kdy naopak ne. Například pokud otevřete okno nebo nejste doma. Pokud svítí sluníčko, vytáhne žaluzie a vyhřívá zdarma. A v létě naopak. Už nikdy nebudou světla svítit nebo třeba televize hrát zbytečně.

Loxone smart home schema

Více informací o Chytré elektroinstalaci zde Smart Home​​

 


Poptávkový formulář, nebo telefon 733 738 001 pro nezávaznou poptávku:

Vaši poptávku obratem zpracujeme a spojíme se s Vámi. Poradíme Vám na co si dát pozor nejen při samotné instalaci.  


RYCHLÝ KONTAKT:
telefon+420 733 738 001
e-mailinfo@splservis.cz